قبلی
به سایت فروش تولیدات مجموعه مازن کنل خوش آمدید
به سایت فروش تولیدات مجموعه مازن کنل خوش آمدید
مشاهده
سگ ژرمن شپرد آماده فروش
سگ ژرمن شپرد آماده فروش
مشاهده
سگ ژرمن بلک  آماده فروش
سگ ژرمن بلک آماده فروش
مشاهده
سگ روتوایلر آماده فروش
سگ روتوایلر آماده فروش
مشاهده
(2)
(0)
معرفی نژاد باکسر
باکسر  ((دوست داشتنی ، مهربان و فعال))

نمای کلی :

باکسر ها دارای دید فوق العاده قوی هستند و میتوانند به اندازه یک مرد بالغ بپرند . عضلات آنها زیر خز کوتاهشان بسیار بسیار خود نمایی میکند . نگاه نافذی دارند و هنگام جنگ ، دعوا و بازی همچو بوکسور ها روی پا ایستاده و با دو دست خود مشت میزند . این دلیل اصلی نام گذاری این نژاد است . شاید فعالیت اصلی بر روی باکسر ها در صد سال گذشته توسط آلمان ها بوده باشد اما این نژادی اروپایی  و نه تنها آلمانی در قرن 16 میلادی است ، اجداد این نژاد برای شکار خرس و دیگر حیوانات بزرگ پرورش داده میشدند . باکسر ها با وجود اینکه محافظی بسیار قوی برای خانواده هستند حیوان خانگی کم نظیری هستند که روابط خوبشان با کودکان یکی از شاخصه های این نژاد است . باکسر ها نژادی بسیار باهوش هستند اما از دستورات تکراری زود خسته میشوند . تابلو فرش هایی از قرن 16 و 17 میلادی نشانگر این است که باکسر ها در حال شکار گوزن هستند ! میتوان گفت که باکسر ها پسر عموی چند نسل قبل بولداگ ها هستند و این نژاد به عنوان نژادی آلمانی به دنیا معرفی شده است و جز اولین سگ های پلیس آلمان محسوب میشوند.

     معرفی نژاد باکسر


تاریخچه:
 
جد این نژاد سگ محبوبی در دوران آشوریان یعنی بیش از 2000 سال پیش بوده است اما باکسر های امروزی برای اولین بار در سال 1935 باشگاه مخصوص خود را در امریکا داشتند .نام اجداد باکسر ها بولن بیسر بود که یک نوع ماستیف به حساب میامدند. این نژاد توسط سه آلمانی به نام های روبرت ، کونیش و هوپر در سال 1894 تصمیم به درست کردن استانداردی کردند که بعد ها باکسر شد ، آنها در سال 1895 موفق به پرورش باکسر ها شدند و در سال بعد باشگاه باکسر را افتتاح کردند و در سال 1904 در ای کی سی ثبت شد . 


     سگ باکسر


پوشش و آراستن:
 
برس زدن موهای آنها ساده است و وقت زیادی نمیگیرد اما به زیباتر دیده شدنشان کمک خواهد کرد ، ناخن ها باید کوتاه نگه داشته شوند و گوش ها باید هر ماه چک و تمیز شوند . دندان های این نژاد باید مسواک زده شود و زمان هایی را باید صرف حمام بردن باکسر ها کرد .


     معرفی نژاد باکسر 

ورزش :
 
باکسر ها پر از انرژی و جنب و جوش هستند ، سگی بزرگ برای بچه ها . این سگ ها نیاز به تخلیه انرژی خود در طی روز دارند و شما باید آنها را به پیاده روی ببرید یا در طول روز 30 دقیقه آنهارا ورزش دهید .
 موفق باشید.       مجموعه پرورش سگ نگهبان مازن کنل
 
telegraminstagramfacebook